TRENING EMS WROCŁAW

Znajdź nasze studia EMS we Wrocławiu

Umów się na trening wdrożeniowy

Wrocław! To jedno z najpjęknieszych miast w Polsce, dlatego nie mogło zabraknąć w nim naszego studia. Codziennie na 3 lokalizacjach czeka na Ciebie 9 trenerów, i aż 8 maszyn miha bodytec®.

20 minut treningu, jeden raz w tygodniu, a później na stare miasto. Tak to widzimy. Zapraszamy Cię do jednego z naszych studio we Wrocławiu na nowoczesny trening personalny opierający się na metodzie EMS (elektrostymulacja mięśni).

We Wrocławiu jesteśmy zlokalizowany pod 3 adresami: na ul. Wałbrzyskiej, na ul. Legnickiej oraz na ul. Zwycięskiej. Wszystkie lokalizacje dostępne są dla Ciebie w godzinach 6.00 – 22.00 od poniedziałku do piątku i 8:00 – 16.00 w soboty. Umów się na trening próbny, zobacz czym jest EMS (elektrostymulacja mięśni).

Podczas każdego treningu skupiamy się na Tobie i na Twoich potrzebach. Przychodząc do naszego studia wybierasz jeden z obszarów na podstawie, którego prowadzony jest Twój trening. Każdy z obszarów ma 5 poziomów zaawansowania, które są weryfikowane co 10 treningów. Oczekujesz efektów? My je zapewniamy!

20 minut jeden raz w tygodniu – to możliwe. Oszczędzasz czas i pieniądze, a przy odpowiednio dobranym programie pierwsze zmiany widzisz już po 2/3 treningach. Nasi Trenerzy cały czas czuwają nad Twoim rozwojem – od pierwszej ankiety prowadzimy stały monitoring. W końcu najbliższe 20 minut należy tylko do Ciebie!

Spotkajmy się w jednej z 3 lokalizacji i zacznijmy wspólny trening. Poznaj nasze standardy, dołącz do grona zadowolonych Klientów w Twoim mieście i zmień siebie dla siebie osiągając wyznaczone cele. Trening EMS zmienia wszystko, wystarczy tylko zacząć.

We Wrocławiu znajduje się pierwsze w Polsce studio EMS premium sygnowane marką BodyTec20+, w którym ustawiliśmy 4 stanowiska do treningów. Chcesz sprawdzić nasza ofertę dla wymagających? Zapisz się na trening próbny do studia na ul. Zwycięskiej. To zupełnie nowe spojrzenie na cały BodyTec20.

Nasze studia znajdują się w Pabianicach, Łodzi, Wrocławiu, Warszawie, Katowicach i Częstochowie. Czekamy na Ciebie!

Profesjonalna kadra

Nasi trenerzy

Wrocław

Szybki kontakt

[contact-form-7 404 "Not Found"]
Praca